Skip to content

Sprawiamy, żeby wizja stała
się rzeczywistością

Moodboard Interior Design

Analiza potrzeb klientów
Naszych klientów poznajemy w trakcie osobistej rozmowy. Specjany zakres pytań pomaga nam dowiedzieć się, co dla klienta jest ważne – słuchamy go. Dzięki temu mozemy trafnie zdefiniowac  zakres i plan projektu.

Układ funkcjonalny
Weryfikujemy możliwości techniczne. Proponujemy takie rozwiązania, aby wnętrze było funcjonalne , ‘uszyte na miarę‘ dla klienta a przede wszystkim spełniało oczekiwania jego użytkowników.

Moodboard
Nasze designerskie i stylistyczne pomysły prezentujemy pierwotnie na tzw.moodboardach. Zestawiamy przykładowe materiały, wzory i proponowane w projekcie produkty wraz z przykładowymi akcesoriami.

Elektroinstallation-Interior-Design-Dresden-Polen

Rozumiejąc oczekiwania klienta, pozwalami zajrzeć do wnętrza jeszcze przed jego realizacją  

Individuelles Ambiente planen und gestalten

Dobre planowanie to podstawa efektywnej realizacji

Wizualizacje
Tworzymy fotorealistyczne wizualizacje za pomocą oprogramowania 3D. Na życzenie klienta przygotowujemy cały projekt w postaci wirtualnej lub koncentrujemy się na jego kluczowych obszarach. Chcemy mieć pewność, że nasi klienci poznają oczekiwane wyniki projektu zanim jeszcze przystąpimy do realizacji. 

Dokumentacja
Wykonujemy rysunki techniczne układu ścian, rzuty ścian (tzw.rozwinięcia), rzuty elektryki, rzuty podłączeń wodn-kan, rzuty zabudów gipsowo-kartonowych oraz mebli na wymiar.

Realizacja
Zajmujemy się logistyką dostaw materiałów i wyposażenia. Dostarczamy meble, przejmujemy montaż.

Nadzór projektowy

Organizujemy wszystkie procesy zakupowe i dbamy o projekt do samego jego końca.

Z POWROTEM