Skip to content

Świat sam w sobie

Celem profesjonalnego hotelarstwa jest zadowolony klient – gość. Wraz z rozwojem gospodarki i rozwojem usług,  oczekiwania gościa kierują się już na szerszy rodzaj doznań niż samo bezpieczne łóżko i ciepły posiłek.

Pokoje hotelowe to coś więcej niż tylko miejsce do spania

Pokoje hotelowe dają poczucie bezpieczeństwa, tworzą atmosferę zaufania. Dbamy jednocześnie o to, by wyposażenie było solidnie i łatwe w utrzymaniu. Na życzenie klienta możemy pokój wyposażyć aż po sam ręcznik.

Miejsce przyjeć, spotkań biznesowych i kolacji przy świecach

Spożywanie posiłku poza domem obchodzone jest przy wielu różnych okazjach. Niezależnie od tego, czy jest to przyjęcie, biznesowy lunch, czy kolacja przy świecach, często istnieje wiele różnych okazji, przy których trzeba zadbać również o aurę wnętrza. Dlatego stawiamy na solidne meble o ponadczasowym designie, które idealnie wpasowują się w ogólną koncepcję naszych klientów.

Miejsca dla nocnych marków
i osób cierpiących na bezsenność

„Bar to miejsce, do którego można pójść samemu a gdzie nie czuje się samotności”, mówi Maxim Biller, pisarz i stały gość monachijskiego Schumanna. Bary to miejsca inscenizacji, tęsknoty i refleksji nad światem – jak twierdzi sam Charles Schumann. Dla naszych klientów tworzymy atmosferę, w której mogą znaleźć spokój nocne marki oraz Ci, co cierpią na bezsenność

Zwolnij i ciesz się chwilą 

Kawiarnie zapraszają czasami spontanicznie, żeby spędzić trochę czasu w samotności, a czasami we dwoje. Naszym zdaniem ludzie, którzy odwiedzają kawiarnie, chcą korzystać z tego, co mamy najcenniejsze  – czas. Projektujemy dla naszych klientów przestrzenie, w których czas zatrzymuje się w miejscu  a chwila zapada w pamięć.

Z POWROTEM