Skip to content

My home is my castle

Wg angielskiego przysłowia – dom to bezpieczne schronienie 

Pomożemy Ci je zaprojektować. Nasi klienci zwykle łączą pojęcie domu z jego ciepłem i przytulnością. Niekiedy należy nadać wnętrzu poprostu charakter – w dosłownym tego słowa znaczeniu. Chodzi po prostu o to, aby domownicy czuli się w nim dobrze. Dom musi pasować do jego mieszkańców. 

Kwestia gustu

O gustach się nie dyskutuje. Każdy ma własne pomysły i preferencje.

Naszą wyobrażnię i preferencje kształtują wspomnienia, postawy życiowe epok i kultur. Projektujemy przestrzeń z szerokiej gamy materiałów, kolorów i stylów – zawsze zgodnie ze smakiem naszych klientów.

Trzy pokoje, kuchnia, łazienka

Możemy zrobić dla Państwa więcej lub mniej. 

Niezależnie od tego, czy jest to jednopokojowe mieszkanie czy willa, zaprojektujemy z Tobą wszystkie pomieszczenia, od stanu surowego lub dowolnie innej fazy aż po dekorację. Planujemy, zmieniamy lub remontujemy sypialnie, pokoje dziecięce, pokoje gościnne, salony, jadalnie, kuchnie i łazienki lub inne bardzo indywidualne przestrzenie. 

Kuchnia miejscem spotkań

Dawniej palenisko, dziś przestrzeń życiowa. Jednak główny cel się nie zmienił.

Kuchnia to przede wszystkim miejsce do gotowania. Niejednokrotnie jest to również miejsce spotkań. Wdrażamy kuchnie high-tech, kuchnie designerskie, kuchnie rodzinne, kuchnie jednoosobowe, kuchnie dla seniorów, kuchnie dzienne lub po prostu kuchnie funkcjonalne zgodnie z Twoimi życzeniami.

Spa

‚Mała ale jara‘ albo z dużą wanną. Tak czy inaczej, łazienki nie są już tylko pomieszczeniami z ujęciem wody.

Planujemy i instalujemy nowoczesne łazienki, które emanują nutką luksusu, umożliwiają kompaktową funkcjonalność na najmniejszej przestrzeni lub oferują przestronną oazę wellness.

Z POWROTEM