Skip to content

Traktujemy biuro jako podwaliny Work-Life-Balance 

Wiele osób spędza więcej czasu w pracy niż w swoim domowym salonie. Ponadto decydującą rolę odgrywa digitalizacja, coworking, ale także home office i cocooning. Nic więc dziwnego, że nowoczesne środowiska pracy wymagają kreatywnych rozwiązań.

Pokazać siłę i wytrzymać ciśnienie

Uważamy, że koncepcja środowiska pracy powinna przedstawiać klasyczne symbole firmy. Stałość i dbałość o zdrowie powinny być jak znak szczególny. Nasi klienci otrzymują od nas tym samym cenną wizytówkę. Doceniają to ich klienci, partnerzy i pracownicy.

Od miejsca przy biurku do miejsca relaksu

Ergonomia w miejscu pracy jest integralną częścią zarządzania zdrowiem w firmie. Wysokiej jakości meble typu krzesła i fotele łączą zatem elegancki design z trwałością i ergonomią. Od wygodnych stref wypoczynkowych po kreatywne miejsca pracy, krzesła i sofy w środowisku pracy mają różnorodne wymagania, które dostosowujemy do pożądanego projektu.

Wprowadź dobry nastrój i uderz we właściwą nutę

Wygląd to nie wszystko. Produktywna atmosfera ma różne wymagania w zależności od branży. Ważną rolę odgrywa klimat pomieszczenia, prywatność i izolacja akustyczna. Tworzymy przytulne przestrzenie, zamieniamy hole wejściowe w ciche foyer. W salach konferencyjnych zapewniamy, że każdy rozumie każdego,. Tworzymy dostojną atmosferę w przestronnym gabinecie.

Zdrowy klimat i dużo powietrza 

Przy pomocy drewna, mchu czy gliny proponujemy rozwiązania, które mają pozytywny wpływ na atmosferę. Tworzymy koncepcje, które unikają ciężkiego powietrza lub promieniują energią. Możemy również regulować wilgotność i wspierać koncepcje wentylacji.

MoosMoos Office Interior Design Dresden Polen

© moosmoos

Produktywność i wydajność we właściwym świetle

Pogoda, pory roku i charakter pomieszczenia zmuszają do dostosowania źródeł światła – od ochrony przeciwsłonecznej i symulacji światła dziennego po oświetlenie pośrednie. Dzięki temu przyczyniamy się do efektywnego wykorzystania energii – w dwóch znaczeniach: wydajna praca i efektywne zużycie energii uzupełniają się wzajemnie

© occhio

Z POWROTEM